Nabídka pracovních míst

 Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegy na pozice:

1) Prodejce na stánku - celoroční brigáda

2) Úklid výrobních prostor

Zbožňujete naše Lyopotraviny? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme spolehlivého člověka, který by se vydal reprezentovat naše Lyopotraviny na trhy a prodejní akce. Práce je vhodná pro fyzicky zdatného člověka, který je i dobrý řidič a dovede komunikovat se zákazníky vždy s úsměvem. Práce na stánku není úplně jednoduchá, ale jakmile se vše naučíte, budete jako ryba ve vodě :).

Trhy a prodejní akce jsou plánované na celý rok. Některé jsou pravidelné, jiné jsou nárazové, ale vždy dopředu naplánované. Akce jsou jednodenní i dvoudenní a převážně v sobotu.

  • Pravidelné akce jsou většinou farmářské trhy 1 x v měsíci v: Šumperku - pátek, Přerově - čtvrtek, Olomouci - středa, Jeseníku - pátek.
  • Jednorázové akce - smluvené akce po celé ČR - převážně Morava, Slezsko a Praha. U dvoudenních akcí zajišťujeme a hradíme ubytování v daném městě.

Co vás čeká

Náplň práce:

  • Oslovování potenciálních zákazníků s cílem nabídnout a propagovat vybrané zboží.
  • Kvalitní prezentace firmy.
  • Obsluhování zákazníků a předvádění vybraného zboží.
  • Poskytování odborného poradenství.
  • Inkasování hotovostních a bezhotovostních plateb.
  • Vystavování dokladů o koupi zboží.
  • Doplňování zboží do regálů a ostatních prodejních míst.
  • Zodpovídání za správné označení ceny, názvu zboží, gramáže.
  • Administrativa prodejní akce a příprava dodacích listů.
  • Podílení se na pravidelných inventurách.
  • Zabezpečování ochrany zboží před odcizením a znehodnocením.
  • Udržování čistoty a pořádku na pracovišti.
  • Zodpovídání za hotovost v pokladně.
  • Odpovědnost za svěřené a zapůjčené věci.
  • Reporty.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • komunikativnost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • reprezentativní vzhled
  • dochvilnost
  • dobrý zdravotní stav

dále:

  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Výuční list v oboru prodavač výhodou, ne ale podmínkou
  • zvládnutí základních dovedností na PC - excel
  • starší 18 let

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenost s prodejem
  • anglický jazyk - mírně pokročilý
  • zkušenost s inventurou

Co vám můžeme nabídnout

  • přátelský kolektiv rodinného typu
  • smlouvu DPP - v případě oboustranné spokojenosti do budoucna možný HPP - i zkrácený úvazek
  • zaučení a zaškolení - excel, pokladní systém, inventura
  • variabilní pracovní doba - stanovení pravidelných směn + prodejní akce smluvené
  • základní hodinová sazba + příplatky dle prodeje a další (motivační složky)
  • služební vůz výjezd na akce + mobil + notebook + vybavení stánku
  • slevu na nákup našich potravin
  • Nabízíme základní hodinovku 130 Kč, ke kterým náleží motivační příplatky (horní hranice výdělku proto není omezená - Vaši snahu rádi odměníme):
    • za obrat
    • z účasti na všech smluvených termínech
    • za čistotu a udržování stánku v perfektní kondici
    • za jízdu bez nehod

Zaujala Vás tato nabídka? Vyplňte nám tento dotazník, do kterého vložte i svůj životopis, nebo nám zašlete svůj životopis a kontakt na email obchod@lyopotraviny.cz.

Byť je naše výrobna umístěna ve starém domě bývalého obchodu, provoz udržujeme čistý, a proto hledáme výpomoc na úklid, která nám uvolní ruce a my se tak budeme moc věnovat výrobě naplno.

Hledáme člověka, který se nebojí práce a svědomitě vždy uklidí naši výrobnu i kancelář.

Úklid by probíhal 2x týdně:

  • průběžný menší úklid v úterý nebo středu odpoledne kdykoli od 13 - 20 hod. - časová náročnost cca 1,5 - 2 hod.
  • týdenní úklid v pátek od 13 - 20 hod., nebo sobota až neděle kdykoli od 9 - 20 hod. - časová náročnost cca 4 - 5 hod. (Výhodou je, že větší úklid nemusí probíhat ve všední den, ale můžete si ho naplánovat kdykoli od pátku odpoledne do nedělního večera). Výrobna musí být připravena v plné čistotě na pondělí.
  • velký úklid - 1x za 3 měsíce probíhá velký úklid - i mytí oken.

  • úklid výrobních prostor a kanceláře
  • pracovní doba 5 - 7 hod / týdně

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • pečlivost
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • volnou pracovní dobu
  • vhodné pro maminky na MD
  • možné rozšíření na příležitostnou výpomoc ve výrobě
  • finanční ohodnocení 120 Kč / hod.

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete svůj životopis a kontakt na email obchod@lyopotraviny.cz.