Úklid výrobních prostor

2) Úklid výrobních prostor

Byť je naše výrobna umístěna ve starém domě bývalého obchodu, provoz udržujeme čistý, a proto hledáme výpomoc na úklid, která nám uvolní ruce a my se tak budeme moc věnovat výrobě naplno.

Hledáme člověka, který se nebojí práce a svědomitě vždy uklidí naši výrobnu i kancelář.

Úklid by probíhal 2x týdně:

  • průběžný menší úklid v úterý nebo středu odpoledne kdykoli od 13 - 20 hod. - časová náročnost cca 1,5 - 2 hod.
  • týdenní úklid v pátek od 13 - 20 hod., nebo sobota až neděle kdykoli od 9 - 20 hod. - časová náročnost cca 4 - 5 hod. (Výhodou je, že větší úklid nemusí probíhat ve všední den, ale můžete si ho naplánovat kdykoli od pátku odpoledne do nedělního večera). Výrobna musí být připravena v plné čistotě na pondělí.
  • velký úklid - 1x za 3 měsíce probíhá velký úklid - i mytí oken.

Náplň práce:

  • úklid výrobních prostor a kanceláře
  • pracovní doba 5 - 7 hod / týdně

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • přátelský kolektiv rodinného typu
  • slevu na nákup našich potravin
  • volnou pracovní dobu
  • vhodné pro maminky na MD
  • možné rozšíření na příležitostnou výpomoc ve výrobě
  • dotované MHD
  • finanční ohodnocení 120 Kč / hod.

Zaujala Vás tato nabídka? Zašlete svůj životopis a kontakt na email obchod@lyopotraviny.cz.